| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 27cm x 15.5cm x 9cm |
| Barcode | 5036740630189 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Xmas Wreath House Tealight
Code: 345232
Village Pottery Greengrocers Tealight
Code: 350000
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 8.5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740643066 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Cafe Tealight
Code: 350001
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15.5cm x 9.5cm x 8cm |
| Barcode | 5036740643073 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets