| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 21.5cm x 13cm x 9cm |
| Barcode | 5036740624829 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Old Bakery Tealight
Code: 340372
Village Pottery Sweet Shop Tealight
Code: 340373
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 20cm x 18.5cm x 10cm |
| Barcode | 5036740624836 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Flower Shop Tealight
Code: 340374
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 23.5cm x 15.5cm x 10cm |
| Barcode | 5036740624843 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Glam Rox Oppulent Ring Silver Plated Necklace (349177)