| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 15.5 x 11.5 x 10.5cm |
| Barcode | 5036740685325 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Ghosties Tealights
Code: 360030
Village Pottery Witch Round House Tealight
Code: 360031
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 19.5 x 12 x 11cm |
| Barcode | 5036740685332 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Ghosts & Pumpkins Tealight
Code: 360032
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | W18.0cm x H12.0cm |
| Barcode | 5036740685349 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dishes With Star 3 on Wood Tray (LP53970)
Elephant Baby Boy Frame 4x6 (353771)
Celebration Heart Plaque Wedding (335660)
Dragonfly Glow LED Egg Lamp (346040)