| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 13cm x 13cm |
| Barcode | 5036740624881 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Mushroom Red House Tealight
Code: 340392
Village Pottery Pumpkin House Tealight
Code: 340395
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 15cm x 15cm |
| Barcode | 5036740624898 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Acorn House Tealight
Code: 340400
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 12cm x 12cm |
| Barcode | 5036740624904 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Village Pottery Church Tealight Small (330990)
Village Pottery Dark Grey House Tealight (291341)
Clemency Bunn Animal Pill Box (LP60674)
Village Pottery Book Shop (360132)