| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | W16.0cm x H11.0cm |
| Barcode | 5036740685356 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Witches Cauldron Tealight
Code: 360033
Village Pottery Autumn Pumpkin House Tealight
Code: 360034
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | W18.5cm x H11.0cm |
| Barcode | 5036740685363 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Ghosties Tealights
Code: 360030
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 15.5 x 11.5 x 10.5cm |
| Barcode | 5036740685325 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |

Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Village Pottery Witch Round House Tealight (360031)
Dishes With Star 3 on Wood Tray (LP53970)
Elephant Baby Boy Frame 4x6 (353771)
Celebration Heart Plaque Wedding (335660)
Dragonfly Glow LED Egg Lamp (346040)