| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 17.5cm x 13.5cm x 9cm |
| Barcode | 5036740619313 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Gingerbread House Swirls Tealight
Code: 340352
Village Pottery Tea Shop Tealight
Code: 340370
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 10.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740624805 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Antique Shop Tealight
Code: 340371
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 19.5cm x 13cm x 8cm |
| Barcode | 5036740624812 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Village Pottery Garden House Blue (340294)
Village Pottery Sweet Shop Tealight (340373)
Village Pottery Large House Tealight (288253)
Village Pottery Xmas Heart House (315280)
Village Pottery Country House Tealight Pale Grey (310762)