| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 12cm x 9cm |
| Barcode | 5036740643097 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Cards & Gifts Tealight
Code: 350003
Village Pottery Florist Tealight
Code: 350004
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 7.8cm |
| Barcode | 5036740643103 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Gift Shop Tealight
Code: 350005
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 17.5cm x 12cm x 9cm |
| Barcode | 5036740643110 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
High Definition Art Leaping Leopard (353152)
Art In Glass Handmade Jellyfish (355100)