| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.6cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740613342 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Norman Xmas Church Tealight
Code: 335565
Village Pottery Caravan Tealight Pink
Code: 335570
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 13cm x 18cm x 7cm |
| Barcode | 5036740607525 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Caravan Tealight Pale Blue
Code: 335571
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 13cm x 18cm x 7cm |
| Barcode | 5036740607532 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Village Pottery Tea Shop Tealight (340370)
Village Pottery Warmer Square Cream (320030)
Village Pottery Aqua House Tealight (320005)
Plain Silver Frame 4x6 (24146)