| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 90cm x 130cm |
| Barcode | 5036740617463 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Silver Plated Suspended Sparkle Earrings
Code: 344526
Kiss Eternal Love Silver Plated Bracelet
Code: 349346
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740634439 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Freestyle Modern Silver Plated Earrings
Code: 349350
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.3cm |
| Barcode | 5036740634446 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Crystal Healing CDUs
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Paua Shell 2 Hearts Silver Plated Mesh Bracelet (334103)
JCB Digger Money Box (60911)
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Celestial (339925)
Racing Car Silver Plated Money Box (340140)