| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740574667 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Collection Two Tone Eternity Kiss Friendship Bracelet
Code: 329276
Kiss Collection Contempary Kiss Silver Plated Necklace
Code: 334356
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 42cm x 1cm |
| Barcode | 5036740588565 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Collection Contempary Kiss Silver Plated Earrings
Code: 334366
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1cm |
| Barcode | 5036740588619 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
JCB Digger Money Box (60911)
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Celestial (339925)
Racing Car Silver Plated Money Box (340140)