| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1cm |
| Barcode | 5036740588619 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Collection Contempary Kiss Silver Plated Earrings
Code: 334366
Kiss Collection Two Tone Eternal Heart Studs
Code: 334367
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm |
| Barcode | 5036740588626 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Silver Plated Suspended Sparkle Necklace
Code: 344516
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 70cm x 110cm x 170cm |
| Barcode | 5036740617418 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |


Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Kiss Silver Plated Suspended Sparkle Necklace (344516)