| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.3 x 1.3 x 0.3cm |
| Barcode | 5036740680184 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Circle of Kisses Silver Plated Earrings
Code: 364500
Kiss Collection Two Tone Kissing Heart Necklace
Code: 314364
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 45cm x 1cm |
| Barcode | 5036740541898 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Collection Two Tone Kissing Heart Earrings
Code: 314383
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3cm x 1cm |
| Barcode | 5036740541980 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |


Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Geometric Modern Squares Silver Plated Necklace (349212)