| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 70cm x 100cm x 100cm |
| Barcode | 5036740617432 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Silver Plated Sparkle Kisses Bracelet
Code: 344520
Kiss Silver Plated Mother of Pearl Heart Earrings
Code: 344525
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 30cm x 130cm x 120cm |
| Barcode | 5036740617456 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Silver Plated Suspended Sparkle Earrings
Code: 344526
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 90cm x 130cm |
| Barcode | 5036740617463 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Modern Heart Fresh Water Pearl Silver Plated Earrings (329081)
Contemporary Silver Plated Triple Link Bracelet (334218)
Geometric Cube Gold Plated Necklace (349217)