| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 20cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642618 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Portrait Plaque Mum
Code: 348110
Pebble Glass Portrait Plaque Friendship
Code: 348111
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 20cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642625 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Landscape Plaque Family
Code: 348112
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 20cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642632 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Dudes Collection
Heartfelt Heart Nan (332302)
Forget Me Not Hanging Heart Dad (343142)
Cool Grey Standing Star Baby Boy (200906)
Cool Grey Tassel Frame Friends (200856)