| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 10cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740671632 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Mini Plaque 60th
Code: 356935
Pebble Glass Square Plaque Nan
Code: 348101
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642533 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Square Plaque Sisters
Code: 348102
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642540 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Cottage Garden Photoframe Nan 6x4 (336851)