| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642595 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Sqaure Plaque Dogs
Code: 348107
Pebble Glass Square Plaque Robins Appear
Code: 348108
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642601 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Portrait Plaque Mum
Code: 348110
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 20cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642618 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Dudes Collection
Cottage Garden Standing Heart Family (336837)