| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642557 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Square Plaque Best Friend Always
Code: 348103
Pebble Glass Square Plaque Family Birds
Code: 348104
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642564 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Square Plaque Home
Code: 348105
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642571 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection