| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642540 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Square Plaque Sisters
Code: 348102
Pebble Glass Square Plaque Best Friend Always
Code: 348103
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642557 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Square Plaque Family Birds
Code: 348104
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642564 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Dudes Collection
Pebble Glass Square Plaque Sisters (348102)
Pebble Glass Square Plaque Family Birds (348104)