| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642533 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Square Plaque Nan
Code: 348101
Pebble Glass Square Plaque Sisters
Code: 348102
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642540 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |
Pebble Glass Square Plaque Best Friend Always
Code: 348103
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 15.5cm x 2.6cm |
| Barcode | 5036740642557 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Cool Grey Tassel Frame Mum (200850)
Celebration Heart Plaque Baby Girl (335666)
Pebble Glass Square Plaque Family Birds (348104)
Cottage Garden Butterfly Plaque Small Auntie (336804)