| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12.5cm x 5.5cm x 5cm |
| Barcode | 5036740610662 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Sister
Code: 336303
Daisy Message Duck Daughter
Code: 336304
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740610679 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Auntie
Code: 336305
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 5.5cm x 5cm |
| Barcode | 5036740610686 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Village Pottery Two Heart Houses Tealight (340270)
Village Pottery Garden Round House Tealight (340282)
Celebration Heart Plaque 25th Anniversary (335661)
Wedding Mr & Mrs Heart Keepsake (359666)