| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 7cm x 5cm |
| Barcode | 5036740610631 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Mum
Code: 336300
Daisy Message Duck Nan
Code: 336301
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 6cm x 5cm |
| Barcode | 5036740610648 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Grandma
Code: 336302
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 5.5cm x 5cm |
| Barcode | 5036740610655 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Frosty Jolly LED Snowman Medium (342376)
Village Pottery Croft House Thatch Straw (342592)
Village Pottery Round Garden House Tealight (362410)
Butterfly Glow LED Egg Lamp (346045)
Celebration Heart Plaque Engagement (335664)