| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 11cm x 6.5cm x 4.5cm |
| Barcode | 5036740652686 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Auntie Pair
Code: 350822
Daisy Message Duck Mum
Code: 336300
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 7cm x 5cm |
| Barcode | 5036740610631 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Nan
Code: 336301
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 6cm x 5cm |
| Barcode | 5036740610648 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
David's Glam Girls Message Duck Small (12815)