| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740267132 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Hematite Collection |
Equilibrium Hematite Star Heart Bracelet
Code: 6410
Indigo Mood Hematite Bracelet
Code: 339440
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6.8cm x 6.8cm x 1.4cm |
| Barcode | 5036740603619 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Hematite Collection |
Glitz & Glam Hematite Bracelet
Code: 339443
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 2.7cm x 0.6cm |
| Barcode | 5036740603640 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Hematite Collection |

Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection