| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 2.7cm x 0.6cm |
| Barcode | 5036740603640 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Hematite Collection |
Glitz & Glam Hematite Bracelet
Code: 339443
Pastel Shapes Hematite Bracelet
Code: 339449
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 2.7cm x 0.6cm |
| Barcode | 5036740603701 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Hematite Collection |
Equilibrium Chunky Bracelets Hematite
Code: 530
| Assortment (Variations) | 6 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 7cm x 18cm |
| Barcode | 5036740151707 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Hematite Collection |

Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection