| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740610693 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Friend/Special
Code: 336306
Daisy Message Duck Friends
Code: 336307
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 6cm x 4.5cm |
| Barcode | 5036740610709 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Family
Code: 336308
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 5.5cm x 5cm |
| Barcode | 5036740610716 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection