| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 11.5cm x 7cm x 5cm |
| Barcode | 5036740623129 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Mum & Baby
Code: 340820
Daisy Message Duck Nan & Baby
Code: 340821
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 11.5cm x 7cm x 4.5cm |
| Barcode | 5036740623136 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Duck Friends Pair
Code: 340822
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740623143 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Baby Girl Pink Birth Certificate Holder (353361)
Pot of Dreams Rainy Day Fund (K50896)
Handbag Manicure Set Pastel (LP76626)
Daisy Message Duck Mum (336300)
Village Pottery Round Garden House Tealight (362410)
Butterfly Glow LED Egg Lamp (346045)
Celebration Heart Plaque Engagement (335664)