| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 48 |
| Dimensions | 9cm x 5.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740607051 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
LED Pocket Magnifier Jazzy
Code: 335110
LED Pocket Vanity Mirror
Code: 335111
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 18 |
| Dimensions | 1.8cm x 8.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740607068 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
LED Tealight Warm/Bright
Code: 335115
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 4.8cm x 3.5cm x 3.5cm |
| Barcode | 5036740607075 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
LED Ceramic LED Snowman (LP54523)
LED Ceramic LED Deer (LP54522)
Silver Baby Boy Frame (361950)
Handblown LED Toadstool Amber (340763)
Handblown LED Toadstool Grey (340762)
Winter Wonderland Calendar LED (LP54900)