| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 20 |
| Dimensions | 8cm x 6cm x 6cm |
| Barcode | 5036740600496 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
New Mobile Phone Stand
Code: 335103
LED Pocket Magnifier Jazzy
Code: 335110
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 48 |
| Dimensions | 9cm x 5.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740607051 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
LED Pocket Vanity Mirror
Code: 335111
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 18 |
| Dimensions | 1.8cm x 8.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740607068 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Rush Baby Dinosaur Birthday Bag Boy Large (343506)