| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 10.7cm x 4cm x 4cm |
| Barcode | 5036740600168 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Poop Bag Dispenser & Torch
Code: 335100
LED Large Magnifier
Code: 335101
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 18.7cm x 9.2cm x 2cm |
| Barcode | 5036740600175 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Colourful Fun Slime
Code: 335102
| Assortment (Variations) | 6 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 6.5cm x 9cm x 9cm |
| Barcode | 5036740600182 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection