| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 7cm x 4.8cm x 4.8cm |
| Barcode | 5010792962504 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Egg Cups
Code: LP96250
Poppy Fields Coasters Set of 4
Code: LP96251
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 40cm x 1,050cm x 1,050cm |
| Barcode | 5010792962511 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Tray Medium
Code: LP96254
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 4.5cm x 40cm x 20.3cm |
| Barcode | 5010792962542 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Florals By Lilly
Foodie & Fruity Fun Collection
Fox Under The Moon
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons