| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.3cm x 12.8cm x 8.9cm |
| Barcode | 5010792962405 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Shape Mug
Code: LP96240
Poppy Fields Breakfast Mug
Code: LP96241
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.5cm x 13.4cm x 10.2cm |
| Barcode | 5010792962412 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Cup & Saucer
Code: LP96242
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 15.8cm x 15.8cm |
| Barcode | 5010792962429 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Florals By Lilly
Foodie & Fruity Fun Collection
Fox Under The Moon
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
Poppy Fields Mug with Candle (LP76664)
Mini Bricks Ocean Assorted Box 10 (LP60626)
Mini Bricks Dinosaurs Assorted Box 10 (LP60627)
Mini Bricks Army Assorted Box 10 (LP60631)