| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 15.8cm x 15.8cm |
| Barcode | 5010792962429 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Cup & Saucer
Code: LP96242
Poppy Fields Mug Set of 2
Code: LP96243
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.3cm x 12cm x 8.9cm |
| Barcode | 5010792962436 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Mug Set of 4
Code: LP96244
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 10.8cm x 8.8cm |
| Barcode | 5010792962443 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Florals By Lilly
Foodie & Fruity Fun Collection
Fox Under The Moon
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
Paper Shed Memo Block Pig & Duck (LP96448)
Paper Shed Mug Pig & Duck (LP96424)
Paper Shed Mug Hare & Bird (LP96430)
Paper Shed Mug Lamb & Piglet (LP96427)