| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 10.8cm x 8.8cm |
| Barcode | 5010792962443 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Mug Set of 4
Code: LP96244
Poppy Fields Teapot
Code: LP96247
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 12.8cm x 20.3cm x 11cm |
| Barcode | 5010792962474 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Egg Cups
Code: LP96250
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 7cm x 4.8cm x 4.8cm |
| Barcode | 5010792962504 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Florals By Lilly
Foodie & Fruity Fun Collection
Fox Under The Moon
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
Poppy Fields Mug Set of 4 (LP96244)
Minibricks Stem Flowers Daisy (LP77550)
Poppy Fields Shape Mug (LP96240)