| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.5cm x 13.4cm x 10.2cm |
| Barcode | 5010792962412 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Breakfast Mug
Code: LP96241
Poppy Fields Cup & Saucer
Code: LP96242
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 15.8cm x 15.8cm |
| Barcode | 5010792962429 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |
Poppy Fields Mug Set of 2
Code: LP96243
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.3cm x 12cm x 8.9cm |
| Barcode | 5010792962436 |
| Range | Poppy Fields Collection |
| Collection | Poppy Field Range |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Florals By Lilly
Foodie & Fruity Fun Collection
Fox Under The Moon
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
Minibricks Stem Flowers Tulip (LP77551)
Pansy Jewellery Case (K64310)
Pokemon Spliced PP Bottle (K92043ASD)
Papillon Message Photo Frame Home (340063)