| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944679103 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Puppies
Code: K67910
Nordic Lights Candle Shade Night Shade
Code: K67911
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944679110 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Robin
Code: K67915
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944679158 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |



Accessories Collection
Artychoke Ceramics
Bright Blooms
Crackle Tealights & LEDs
Crystal Bloom Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Poppy Jewellery
Equilibrium Sentiment Necklaces
Etched Mugs
High Definition Art Regal Tiger (353156)
Art In Glass Handmade Cat (351305)