| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944627012 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Friend
Code: K62701
Nordic Lights Candle Shade Butterflies
Code: K62848
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944628484 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Cutout Angel
Code: K62857
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944628576 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |



Accessories Collection
Artychoke Ceramics
Bright Blooms
Crackle Tealights & LEDs
Crystal Bloom Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Poppy Jewellery
Equilibrium Sentiment Necklaces
Etched Mugs
Village Pottery Garden Heart House Blue Tealight (340288)
Pot Plant Pals Posies (356750)
Animal Print Boxed Gloves (349969)
Cute Bronze Highland Coo Mini (355050)