| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944628620 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Fairy Flower
Code: K62862
Nordic Lights Candle Shade Cutout Star
Code: K62867
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944628675 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Cutout Heart
Code: K62868
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944628682 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |



Accessories Collection
Artychoke Ceramics
Bright Blooms
Crackle Tealights & LEDs
Crystal Bloom Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Poppy Jewellery
Equilibrium Sentiment Necklaces
Etched Mugs
Tree of Life Cross Body Bag Cream (299741)
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace (359173)
Scallop Cuff Boxed Gloves (349965)
Floral Meadow Tote Bag (324846)
Village Pottery Tall Dark Grey House Tealight (200611)