| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944628576 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Cutout Angel
Code: K62857
Nordic Lights Candle Shade Fairy Flower
Code: K62862
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944628620 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Cutout Star
Code: K62867
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944628675 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Village Pottery Garden Fete Church Tealight (362408)
Village Pottery Yellow Garden Thatch Tealight (362403)
Village Pottery Garden Shed Tealight (362401)
Twisted Silver Plated Hoop Earrings (314475)
All That Bling Two Tier Silver Plated Friendship Bracelet (349394)
Nordic Lights Candle Shade Friend (K62701)
Mixed Metal Modern Heart Necklace (349245)
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet (349227)



Accessories Collection
Artychoke Ceramics
Bright Blooms
Crackle Tealights & LEDs
Crystal Bloom Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Poppy Jewellery
Equilibrium Sentiment Necklaces
Etched Mugs