| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944623526 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Auntie
Code: K62352
Nordic Lights Candle Shade Nan
Code: K62354
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944623540 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights LED Push Button Light
Code: K62601
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2cm x 9cm |
| Barcode | 5053944626015 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Related Ranges
Recently Viewed Products
All That Bling Oppulent Teardrop Silver Plated Necklace (359375)
Village Pottery Garden Heart House Pink Tealight (340284)
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Earrings (324710)
Village Pottery Ghosts & Pumpkins Tealight (360032)
Mixed Metal Circle Hanging Ball Necklace (349244)
Extendable Shoe Horn in CDU (285900)
Geometric Three Tone Squares Necklace (349221)
Nordic Lights Candle Shade Friend (K62701)
Mixed Metal Modern Heart Necklace (349245)
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet (349227)



Accessories Collection
Artychoke Ceramics
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves