| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944623496 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade Sister
Code: K62349
Nordic Lights Candle Shade Daughter
Code: K62350
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944623502 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Nordic Lights Candle Shade One I Love
Code: K62351
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5053944623519 |
| Range | Nordic Lights |
| Collection | Nordic Lights |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Village Pottery Garden Mini House Tealight (340280)
Moving Crystal Silver Plated Sparkle Teardrop Earrings (339947)
Bamboo Silver Plated Large Heart Earrings (359174)
Nordic Lights Candle Shade Cutout Star (K62867)
Tree of Life Cross Body Bag Cream (299741)
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace (359173)
Scallop Cuff Boxed Gloves (349965)
Floral Meadow Tote Bag (324846)
Village Pottery Tall Dark Grey House Tealight (200611)



Accessories Collection
Artychoke Ceramics
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags