| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.9 x 2.5 x 0.3cm |
| Barcode | 5036740679164 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Gold Plated Hoop Earings Dusky Pink
Code: 364421
Bamboo Gold Plated Bangle Dusky Pink
Code: 364422
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6.2 x 7.2 x 0.8cm |
| Barcode | 5036740679171 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Moving Crystal Silver Plated Necklace
Code: 359170
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2cm x 1.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663385 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening