| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 9cm x 9cm |
| Barcode | 5036740681709 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Mod House Gold
Code: 361421
Bright Xmas LED Tree
Code: 361425
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 21cm x 9cm x 9cm |
| Barcode | 5036740681716 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Mushroom Small Red
Code: 361430
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 16cm x 10.5cm x 10.5cm |
| Barcode | 5036740681723 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories