| Assortment (Variations) | 5 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 30 |
| Dimensions | W13.5cm x H3.0cm |
| Barcode | 5036740675333 |
| Range | Spectacles/Accessories |
| Collection | Accessories |
Mens Reading Glasses
Code: 360945
Womens Reading Glasses
Code: 360946
| Assortment (Variations) | 5 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 30 |
| Dimensions | W13.5cm x H4.5cm |
| Barcode | 5036740675340 |
| Range | Spectacles/Accessories |
| Collection | Accessories |
Mandala Manicure Set
Code: 360950
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 15 |
| Dimensions | W6.5cm x H2.0cm |
| Barcode | 5036740675357 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Wedding Heart 8x10 Frame (60360)