| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 19cm x 9cm x 4.3cm |
| Barcode | 5036740674282 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Rechargeable Smart Fan
Code: 360300
Mens Reading Glasses
Code: 360945
| Assortment (Variations) | 5 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 30 |
| Dimensions | W13.5cm x H3.0cm |
| Barcode | 5036740675333 |
| Range | Spectacles/Accessories |
| Collection | Accessories |
Womens Reading Glasses
Code: 360946
| Assortment (Variations) | 5 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 30 |
| Dimensions | W13.5cm x H4.5cm |
| Barcode | 5036740675340 |
| Range | Spectacles/Accessories |
| Collection | Accessories |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Reading Glasses With Tube Case (355870)