| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.3cm x 0.8cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740664405 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Suspended Heart Silver Plated Earrings
Code: 359349
Kiss Loving Kisses Silver Plated Bracelet
Code: 359351
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.6cm x 0.7cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740664412 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Kiss Two Tone 3 Kisses Necklace
Code: 364495
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8 x 1.8 x 0.3cm |
| Barcode | 5036740680139 |
| Range | Equilibrium Kiss Collection |
| Collection | Equilibrium Kiss Collections |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws