| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 9cm x 4cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740670864 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Carabiner key Reel
Code: 355900
7 Day Rainbow Pill Box
Code: 355910
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 22cm x 5cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740670871 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
7 Day Rainbow Day & Night Pill Box
Code: 355911
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 22cm x 11.3cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740670888 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Village Pottery Green House Tealight Large (295110)
Village Pottery Xmas Church Tealight Large (310806)
Village Pottery Tall Blue House Tealight (200610)
Village Pottery Tall Dark Grey House Tealight (200611)
Village Pottery cream House Tealight Large (200613)
Village Pottery Beige House Tealight Large (200612)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles