| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 36 |
| Dimensions | 2cm x 13cm x 2.3cm |
| Barcode | 5036740670802 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Reading Glasses With Tube Case
Code: 355870
Pack of 3 Reading Glasses
Code: 355871
| Assortment (Variations) | 5 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 20 |
| Dimensions | 2cm x 14cm x 4cm |
| Barcode | 5036740670901 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Eye Glass Repair Kit
Code: 355875
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 36 |
| Dimensions | 10cm x 6cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740670819 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Xmas Woods Standing Mushroom Glitter Large (341722)