| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 12.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740652198 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Mushroom Green
Code: 352906
Handblown LED Mushroom Brown
Code: 352907
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15.5cm x 12.5cm x 12.5cm |
| Barcode | 5036740652204 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |
Handblown LED Toadstool Dark Grey
Code: 352910
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 18cm x 17cm x 17cm |
| Barcode | 5036740652211 |
| Range | Handblown LED Lamps |
| Collection | Handblown LED Mushrooms |


Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Handblown LED Ball Green (352916)
Rush Baby Boy Rocking Horse Bag Medium (331874)
Xmas Forest Church LED (341584)