| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 11.5cm x 11.5cm |
| Barcode | 5036740681778 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Lamp Gold
Code: 361441
Bright Xmas LED Ball Small
Code: 351840
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740646074 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Bright Xmas LED Teardrop Small
Code: 351845
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 12cm x 9.5cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740646098 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Bright Xmas LED |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium Guardian Angel Keepsake Christening (274767)
Sparkle Art Plaque Heart Wedding (347862)
Modern Occasion Frame Christening (342724)
Frosty Xmas LED Ball Snowman Small (351980)
Bright Xmas LED Lamp Gold (351866)