| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 3cm x 4cm |
| Barcode | 5036740652617 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Mini Duck Nan
Code: 350811
Daisy Message Mini Duck Sister
Code: 350812
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 3cm x 4cm |
| Barcode | 5036740652624 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |
Daisy Message Mini Duck Daughter
Code: 350813
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 3cm x 4cm |
| Barcode | 5036740652631 |
| Range | Daisy Message Ducks |
| Collection | Daisy Message Ducks |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets